لیست نمونه کار ها

همه نمونه کارها

لیست همه نمونه کار ها در این قسمت آمده است. نمونه وبسایت های طراحی شده و اپلیکیشن های طراحی شده. لینک مشاهده ویدئو های آموزشی هم در زیر آورده شده است.

دوره های آموزشی

برای مشاهده ویدئو و دوره های آموزشی روی لینک های زیر کلیک کنید

اپلیکیشن های تحت وب

1- پروژه فرم ساز

اپلیکیشن فرم ساز بدین منظور طراحی شده تا افراد بتوانند فرم مورد نظر خود را به راحتی طراحی کنند. به عنوان مثال تصور کنید که شما میخواهید رضایت مشتریان خود را از یک محصول خاص را ارزیابی کنید. بدین منظور شما نیاز دارید که یک فرم طراحی کنید و آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید تا آن ها فرم را پرکنند.
در صورت کلیک روی این لینک یک صفحه باز میشود که در آن با کلیک روی "ایجاد فرم جدید" یک فرم جدید ایجاد کنید. پس از ایجاد فرم به صفحه مدیریت فرم هدایت میشوید.
صفحه مدیریت فرم ایجاد شده در تصویر زیر نشان داده شده است :

پروژه فرم ساز

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید از منوی سمت راست میتوانید نوع سوال خود را انتخاب کنید و برای پرسشنامه خود سوالات مختلف ایجاد کنید.به عنوان مثال فرض کنید که میخواهید در اولین سوال این پرسشنامه نام و نام خانوادگی شخص را بپرسید. بنابرای برای این منظور باید یک سوال جدید ایجاد کنید و نوع سوال را "متنی با پاسخ کوتاه" انتخاب کنید. به همین ترتیب تمام سوالات مورد نظر خود را ایجاد کنید و آنگاه میتوانید لینک پرسشنامه را در اختیار دیگران بگذارید و میتوانید با کلیک روی "گزارش" نتایج فرم خود را مشاهده کنید و ببینید که چه کسانی فرم شما را پر کرده اند.
تصویر زیر قسمت مشاهده نتایج میباشد :

پروژه فرم ساز

این اپلیکیشن امکانات بسیاری دارد که به عنوان مثال میتوانیم به برخی از آنها اشاره کنیم.
مثلا میتوانید از طریق پنل مدیریتی که در اختیار دارید به قسمت طراحی بروید و برایی پرسشنامه خود رنگبندی انتخاب کنید :

پروژه فرم ساز

این فرم ساز امکامات بسیاری دارد که میتوانید با کلیک روی لینک زیر به آن وارد شوید و میتوانید فرم جدید ایجاد کنید و از آن تست گیری کنید.

سایر اپلیکیشن های طراحی شده نیز به زودی در اینجا قرار داده میشوند.